خرید(پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 23 (حسابداري مشاركت هاي خاص))

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 23 (حسابداري مشاركت هاي خاص)|34047090|ihm40061547|استاندارد حسابداري شماره 23,استاندارد حسابداري مشاركتهاي خاص,استاندارد حسابداري شماره بیست و سوم,استاندارد حسابداري شماره بیست و سه,دانلود استاندارد حسابداري شماره 23,پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 23,دانلود استاندارد حسابداري
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 23 (حسابداري مشاركت هاي خاص) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع استاندارد حسابداري شماره 23 (حسابداري مشاركت هاي خاص)، در قالب ppt و در 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
دامنه کاربرد
توافق قراردادي
انواع مشاركت خاص
عمليات تحت كنترل مشترك
دارايي هاي تحت كنترل مشترك
واحدهاي تجاري تحت كنترل مشترك
صورت هاي مالي تلفيقي شريك خاص
صورت هاي مالي جداگانه شريك خاص
معاملات بين شريك خاص و مشاركت خاص
گزارشگري مشاركت خاص در صورتهاي مالي سرمايه گذار (نه شریک خاص)
مجريان مشاركت خاص


قسمتی از متن پاورپوینت:
بعضي مشاركت هاي خاص متضمن كنترل مشترك و اغلب مالكيت مشترك شركاي خاص نسبت به يك يا چند دارايي است كه مشخصاً براي هدف مشاركت خاص آورده يا تحصيل شده است. اين داراييها به منظور كسب منافع براي شركاي خاص استفاده مي شود.
هر شريك خاص ممكن است سهمي از محصول را دريافت كند و هم چنين، سهم توافق شده اي از هزينه ها را تحمل كند.

اين نوع مشاركت هاي خاص، مستلزم ايجاد يك واحد تجاري مجزاي از شركاي خاص نيست. هر شريك خاص متناسب با سهم خود در دارايي هاي تحت كنترل مشترك، بر سهم خود از منافع اقتصادي آتي كنترل دارد ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان استاندارد حسابداري شماره 23 (حسابداري مشاركت هاي خاص)، می باشد که در حجم 32 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
📖تحقیق در مورد تاپوگرافي 📖تحقیق در مورد تبلیغ 📖تحقیق در مورد تحقیق حجاب 📖تحقیق در مورد تحقیق درباره غیبت و عیب جویی 📖تحقیق در مورد پاستوریزه سازی 8 ص 📖تحقیق در مورد پايه‌ريزي مقررات پايشي در ccps 7ص 📖تحقیق در مورد تحقیقات نوین در خصوص ترنر (چرخش تخم مرغ) 28 ص 📖تحقیق در مورد پاسخ‌هاي القائي دفاع گياهان در برابر جويدن حشرات 6 ص 📖تحقیق در مورد پايه‌ريزي مقررات پايشي در ccps 📖تحقیق در مورد پراگماتیسم 📖تحقیق در مورد پتاسيم 📖تحقیق در مورد پتروشیمی خوزستان 📖تحقیق در مورد پرده خوانی 📖تحقیق در مورد پرنده 📖تحقیق در مورد پروبیوتیك به عنوان یك افزودنی غذائی برای حیوانات مزرعه 4ص 📖تحقیق در مورد پنیر 2 📖تحقیق در مورد پوستر 📖تحقیق در مورد پوکی استخوان 📖تحقیق در مورد پيامبر د رقرآن 05 (خاتميت پيامبر اعظم(ص) در قرآن) 10 ص 📖تحقیق در مورد پيامبر در قرآن 03 (خاتميت پيامبر اعظم (ص) در قرآن ) 8 ص 📖تحقیق در مورد پیام های عاشورا 📖تحقیق در مورد پیانو 📖تحقیق در مورد خیار 50 ص 📖تحقیق در مورد خیابان سازی 📖تحقیق در مورد درباره نظريه مولكولى تكامل 9ص